O nás

Postaráme sa o Vaše peniaze ako nikto iný

Naši agenti sú odmeňovaní na základe Vašej spokojnosti, sme prvý finančný agent  na svete, ktorý pracuje na tomto princípe.

Staráme sa o vás

Zamerané na vaše potreby a Vaše ohodnotenie.

Bezpečnosť

Naše systémy používajú najnovšiu bezpečnostnú technológiu.

Žiadne žargóny

Žiaden žargón Bulls *** nebude v ceste.

Naše poslanie

Poslaním spoločnosti Hypomo je zjednodušiť hypotéky. Vytvárame hypotekárny zážitok, ktorý je rýchly, bezplatný a priamy.

Monika Bereczova
Monika Bereczova | Zakladateľka Hypomo

O spoločnosti Hypomo

Hypomo je hypotekárna maklérska spoločnosť, ktorá transformuje obchodný model maklérov, ktorý poznáte doteraz. Zavedením technológie a zrozumiteľnosti do odvetvia vytvárame zážitok zo sprostredkovania hypotéky, ktorý je rýchly, bezplatný a jednoduchý. Na rozdiel od akejkoľvek inej maklérskej spoločnosti, naši zamestnanci sú odmeňovaní na základe Vášho hodnotenia a nie na základe toho, ktorá banka im dáva najvyššiu províziu.

Ako sa spoločnosť Hypomo líši od tradičného hypotekárneho makléra?

Tradiční hypotekárni makléri pracujú v pyramídovej štruktúre, ktorá riadi predaj prostredníctvom svojich sprostredkovateľov. Keď dostanete hypotéku prostredníctvom hypotekárneho makléra, spoločnosť, ktorú zastupujú, im poskytuje zoznam provízií od bánk, to znamená, že by mohli získať vyššiu províziu, ak dostanete pôžičku od banky A namiesto banky B, pretože maklér dostane vyššiu províziu od banky A. Vo všeobecnosti makléri nemajú mzdu a to vytvára sekundárny problém, že makléri sú motivovaní uzatvoriť s Vami zmluvu čo najrýchlejšie. Kvôli tomu môžete mať niekedy zmluvu s horšími podmienkami. V spoločnosti Hypomo nie sú tradiční makléri, ale odborníci, ktorým Hypomo platí mesačný príjem a preto sú motivovaní, aby Vám pomohli v získaní najlepších podmienok.

Na základe Vášho hodnotenia dostanú naši odborníci bonus na konci mesiaca, ktorý nesúvisí s províziami.
Kampaň spoločnosti Hypomo "Kúp si domov a pomôž iným" je unikátna funkcia, ktorá umožňuje používateľom darovať časť našich ziskov charitatívnej organizácii, ktorej by chceli najviac pomôcť.

Clients

You're in good company

Fidelity is a CMS Webflow template

Clients

You're in good company

Fidelity is a CMS Webflow template